O nás

 
 
 

O nás


Partyspirit.sk je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na párty výzdobu, oslavy a narodeniny. Ako to už býva, vznikol ako reakcia na nedostatok a slabú ponuku párty tovaru v našich obchodoch, keď sme si pre naše deti museli ísť kupovať párty dekorácie do Rakúska. Veríme, že aj naše deti majú nárok na krásne oslavy, ktoré ich urobia šťastnými. Preto sme sa rozhodli ponúknuť všetkým slovenským deťom ponuku párty tovaru, aby aj oni mohli mať rozprávkové narodeniny a oslavy.

 

Párty tovar ktorý ponúkame, zodpovedá vkusu našich detí a aktuálnym trendom. Všetky párty dekorácie a párty doplnky sa snažíme aktualizovať podľa aktuálnych trendov tak, aby si rodičia mohli vybrať tie najobľúbenejšie témy, ako napr. Disney, Ľadové kráľovstvo (Frozen), Hello Kitty či Autá (Cars) alebo Dinosaury.

 

Našou špecializáciou sú predovšetkým detské párty a narodeniny, ale máme za sebou aj realizáciu niekoľkých eventov a dodávok pre eventové agentúry či firmy. Náš obchod funguje na trhu už viac ako 9 rokov. Za ten čas sme si stihli vybudovať dobré meno so stovkami spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú, za čo sa vám chceme poďakovať.

 

Teší nás, keď nám napíšete, prípadne pošlete fotky vašich šťastných detí z osláv, kde sú aj naše párty doplnky.

Všetky párty doplnky a párty dekorácie, ktoré nájdete na našom eshope, sú okamžite k dispozícii. Párty tovar, ktorý si objednáte, expedujeme do 24 hodín. Samozrejme, ak sú požiadavky na expresné doručenie, vieme odoslať párty tovar aj v ten istý deň.

 

Uvedomujeme si, že si často nechávate nákup párty tovaru na poslednú chvíľu, a aj keď v naších obchodoch nájdete niečo, často chýba buď tanierik,servítky, prípadne obrus. Preto ponúkame kompletné párty sady a nemuseli sa tak kombinovať. 

 

Ďakujeme vám za vašu priazeň a prajeme veľa príjemných chvíľ s vašimi najbližšími pri oslavách a párty.

 

Ing. Dušan Repčák, majiteľ
Kontakt: dusan.repcak@partyspirit.sk, 0917 747 012